شرکت قفلیران

 

     زمینه فعالیت شرکت

 

واحد فنی ومهندسی (طراحی وقالبسازی) :

این واحد مجهز به دستگاههای CNC ، تراش ، اسپارک و وایرکات می باشدکه بابکارگیری مهندسی نو متخصصین تحصیلکرده وباتجربه درزمینه طراحی وساخت انواع قالبهای ریخته گری ، پرسکاری (برشوفرم ) و فیکسچرهای ماشینکاری وماشینهای مخصوص تراشکاری وماشینکاری فعالیت میکند.

 

 

واحدکنترل کیفیت:

این واحد بابکارگیری مهندسین وتکنسین هاوظیفه کنترل کیفیت قطعات تولید شده یا ورود مواداولیه تا بسته بندی قطعات رابابکارگیری تجهیزات کنترلی پیشرفته برعهده دارد.

 

 

واحد صنایع و برنامه ریزی :

این واحد با بکار گیری تکنولوژی روز در زمینه  انفورماتیک و نیز استفاده از تجربه کارشناسان مجرب و تکنیک های مهندسی صنایع توانسته در راستای پاسخگویی به نیاز مشتریان شرکت بهترین راهکارها را پبشنهاد و نیز اجرایی نماید . پیاده سازی سیستم  های درخواست خرید و سفارش گذاری ، سیستم ردیابی و شناسایی ،  گزارشات تولید، برنامه تولید ، ارزیابی پیمانکارن،سیستم ورود خروج کالا و محصول ازتوانایی های این واحد بوده است.

 

 

واحد انفورماتیک (IT) :

این واحد توانسته همگام با فناوری های روز انفورماتیک و با علم بر برنامه نویسی اقدام به طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای تخصصی سیستم یکپارچه لجستیک و کنترل کیفیت نموده است . این واحد با همکاری واحد صنایع و برنامه ریزی  اقدام به طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای درخواست خرید  وسفارش گذاری ،سیستم ردیابی شناسایی ،ثبت کارکرد پرسنل و برنامه تولید ، سیستم ورود خروج کالا و محصول نموده است و نیز پشتیبانی کلیه سیستم های کامپیوتری شرکت را برعهده دارد.

 

 

واحد نگهداری وتعمیرات :

این واحدجهت پشتیبانی ، نگهداری و تعمیرات ، ساخت وتکمیل (قسمتهای هیدرولیک ، پنوماتیک و برق) دستگاههاوابزارآلات موردنیازخودوواحدهای دیگرو درصورتسفارش توانمندی ساخت انواع تجهیزات ، پالتهاوغیره جهت شرکتهای صنعتی رادارد.

 

 

واحدریخته گری :

این واحد ظرفیت وپتانسیل ریختهگری (دایکست) روزانه 10000 کیلوگرم آلومینیوم و زاماک برای انواع قطعات صنایع خودروسازی کشور را داراست.

 

 

واحدماشینکاری وسری تراشی :

این دو واحد مجهزبه انواع ماشین آلات مدرن و ماشینهای مخصوص سریتراشی وماشینکاری میباشدکه قادر به تکمیل نمودن کلیه تولیدات قسمت ریخته گری شرکت میباشد.

نظرسنجی
مهمترین شاخص در انتخاب خودروی سواری کدام گزینه می باشد؟


آمار سایت
تعداد کل بازدید کنندگان:23758
تعداد بازدید کنندگان امروز:4
تعداد بازدید کنندگان ماه جاری:31
تعداد بازدید کنندگان سال جاری:2182

عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه آدرس ایمیل خود را وارد نمائید
 
برو به سمت بالا