شرکت قفلیران
 
آغاز پروژه بررسی ایمنی خودروهای خودران با حضور محقق ایرانی 1394/8/10

با حضور دانشمند ایرانی دانشگاه Surrey انگلیس یکی از بزرگترین پروژه های تحقیقاتی صنعت خودروسازی جهان در زمینه خودروهای خودران و نحوه تعامل آنها با محیطهای شهری انجام می شود.

منبع: عصرخودرو
الگوهای موفق حمل‌ونقل و لجستیک را دریابیم 1394/8/5

با مطالعه تجربه کشورهای موفق در اقتصاد لجستیک، می‌توان متوجه یک واقعیت مهم شد و آن، مدیریت و تمرکز توان، امکانات و قدرت ملی آنها روی ایجاد سرویس هوشمند در این حوزه است.

چرا خودروهای آلمانی پرخرج و خودروهای ژاپنی کم‌هزینه‌اند؟ 1395/5/24

چرا خودروهای آلمانی پرهزینه و خودروهای ژاپنی کم‌هزینه‌اند؟ پاسخ وب‌سایت yourmechanic (مکانیک شما) که یک وب‌سایت معتبر در زمینه تعمیر خودرو است، را در این گزارش بخوانید.

منبع:
زمینه‌های همکاری ایران خودرو و سایپا 1395/5/24

در حالی شکل جدید همکاری‌های خارجی خودروسازان کشور، زمینه را برای مشارکت ایران خودرو و سایپا فراهم آورده که ظاهرا این دو شرکت بزرک داخلی تمایلی به کار مشترک با یکدیگر ندارند.

منبع:
امکان ردیابی خودرو به صورت آنلاین 1394/8/3

یک شرکت دانش بنیان ایرانی سیستم ردیاب خودرویی را ساخته است که امکان موقعیت سنجی خودرو را برای کاربران به صورت آنلاین فراهم می کند.

منبع: دنیای خودرو
شرایط تعویض خودروهای معیوب 1395/5/24

تعویض خودروهای معیوب در حالی به‌عنوان یکی از بندهای آیین‌نامه اجرایی قانون حمایت از مصرف‌کنندگان، توسط خودروسازان به اجرا درآمده که به گفته آنها، طبق این الزام، تا به امروز بالای هزار دستگاه محصول عیب دار در هر یک از دو شرکت بزرگ خودروساز، تعویض شده است.

منبع:
معرفی مناسب ترین و بهترین جایگزین برای وانت نیسان آبی 1396/6/26

پادرا نسل جدیدی از وانت های تک کابین است که به تازگی تولید و وارد بازار شده و از لحاظ فنی و زیبایی در کلاس خودروهای نیمه سنگین، خودنمایی می کند.

منبع:
نظرسنجی
مهمترین شاخص در انتخاب خودروی سواری کدام گزینه می باشد؟


آمار سایت
تعداد کل بازدید کنندگان:23758
تعداد بازدید کنندگان امروز:4
تعداد بازدید کنندگان ماه جاری:31
تعداد بازدید کنندگان سال جاری:2182

عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه آدرس ایمیل خود را وارد نمائید
 
برو به سمت بالا